Zapiski nie na temat...

środa, 07 grudnia 2011

Dzisiaj ruszyła aukcja charytatywna dzięki której będziemy mogli pomóc Kubusiowi. Do aukcji zgłosiło się wiele osób, którym nie jest obojętne cierpienie innych ludzi. 

Zastanawiacie się co trzeba zrobić? Nic prostszego - zakupić kalendarz na jednej z poniższych aukcji (oczywiście ze wskazaniem na jak największą ilość egzemplarzy). Kalandarze te zostały stworzone z przepisów, którymi podzieli się kulinarni blogerzy. Do przepisów dołączyli oni swoje zdjęcia a pod całością dodatkowo podpisali się również Monika Mrozowska i Tomasz Jakubiak. Każdy miesiąc w kalendarzu to inny przepis, odpowiednie dla pory roku. Ja podzieliłam się przepisem na pączki w kalendarzu nr 2.

Kupując kalendarz wspomożecie ciężką rehabilitację Kubusia. To takie proste a z pewnością przyczynicie się do tego, żeby na małej buźce Kubusia częściej gościł uśmiech. Uśmiech małego dziecka, które śmieje się mimo bólu i przeciwności losu - bezcenne!


Kalandarze możecie kupić na dwa sposoby:

poprzez "kup teraz":

nr 1: http://allegro.pl/niezwykly-kalendarz-kulinarny-charytatywna-i1981782361.html

nr 2: http://allegro.pl/niezwykly-kalendarz-kulinarny-charytatywna-i1981782849.html

 

oraz licytując:

nr 1: http://allegro.pl/niezwykly-kalendarz-kulinarny-charytatywna-i1982532912.html

nr 2: http://allegro.pl/niezwykly-kalendarz-kulinarny-charytatywna-i1982532957.html

 

Liczę na WAS!!!

Bardzo proszę, żebyście rozesłali linki do aukcji do swoich przyjaciół i znajomych. W większości siła!


pozdrawiam 

Asia

sobota, 29 maja 2010

Rano zobaczyłam zaproszenie od Viridianki... Zapraszała mnie do blogowej zabawy w pokazanie dziesiątego zdjęcia w dziesiątym folderze. JEJ nie mogłam odmówić!  No i zaczęło się... Myślałam nad tym cały dzień :)  Wszystkie kombinacje w katalogu kulinarnym wskazywały na zdjęcie, które już zamieściłam. Postanowiłam więc zamieścić zdjęcie z najnowszego katalogu, który zawiera tylko jeden folder pt. "Maj 2010" i wybrałam zdjęcie nr 10 - to nasza czereśnia :) Zdjęcie robione na początku maja, wtedy drzewko było obsypane kwiatami... Dzisiaj policzyłam, ze z kwiatów zawiązały się dwa owoce :-) Jeszcze się w tym roku nie najemy swoich czereśni :)

       

Virciakowi dziękuję za zabawę i przekazuję pałeczkę dalej... Mam nadzieję, że swoje dziesiąte zdjęcie pokażą:

Magda o ile ma jeszcze dostęp do komputera i nie jest w drodze do DOMU :)

Justyna bo bardzo lubię do niej zaglądać i jestem ciekawa co pokaże :)

Spencer ponieważ mam nadzieję że będzie to np. nowy rewelacyjny serniczek... a jeszcze bardziej intryguje mnie opis pod tym zdjęciem :)

czwartek, 24 grudnia 2009

     Życzę wszystkim wesołych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Pogody ducha, optymizmu, rodzinnych spotkań. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt żyje własnym pięknem a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

M.

środa, 16 grudnia 2009

           Bardzo miła niespodzianka czekała dziś na mnie - mój blog dostrzegła Ilka_86 i przyznała mi wyróżnienie :):):) Ostatnio z braku czasu nawet nie podchodziłam do komputera. Kusiło mnie ogromnie ale byłam twarda. Wiedziałam, że jak już usiądę to przynajmniej przez godzinę nie odejdę... Tyle czasu, mniej więcej, zajmuje mi przegląd moich ulubionych blogów. Dlatego więc nie wybiorę dalszych 10 osób... Wybaczcie ale nie potrafię. Bardzo Was wszystkich cenię i niezmiernie podziwiam. Swój blog prowadzę od niedawna i z tego względu moja radość, że ktoś mnie dostrzegł i od czasu do czasu odwiedza jest jeszcze większa. Teraz będę się starała jeszcze bardziej!

Bardzo dziękuję!!!  

piątek, 28 sierpnia 2009

W końcu postanowiłam i ja podzielić się z Wami swoimi przepisami na rozmaite słodkości. Mam nadzieję, że mój zapał ani na chwilę nie zgaśnie... Jest przecież tyle przepisów do wypróbowania ... :)

| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Spis treści
Często odwiedzam
Kontakt
O mnie
Szablon autorstwa
Uwaga!
Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl Durszlak.pl